|
|
| MOQ: | 1túi |
| giá bán: | Pending |
| bao bì tiêu chuẩn: | 25kg mỗi túi |
| Thời gian giao hàng: | 5-8 ngày làm việc |
| phương thức thanh toán: | L/C,T/T |
| khả năng cung cấp: | 1500 tấn mỗi tháng |
| Parameter | Specification |
|---|---|
| Product | Thermoplastic Road Marking Paint |
| Appearance | Powder |
| Color | White, yellow, or custom |
| Main Raw Material | Petroleum resin |
| Intermix glass bead content | 0%~20% |
| Application temperature | 180~220℃ |
| Soft point | 90~125℃ |
| Dry speed | ≤3 min (23℃) |
| Theoretical Spreading rate | 4-5 kg/square meter |
| Luminance factor | White:≥75%, yellow:≥45% |
| Application Method | Screeding, spray, extrusion, structural |
| Storage | Dry, cool, avoid direct sunlight |
| Expiration Date | One Year |
|
|
| MOQ: | 1túi |
| giá bán: | Pending |
| bao bì tiêu chuẩn: | 25kg mỗi túi |
| Thời gian giao hàng: | 5-8 ngày làm việc |
| phương thức thanh toán: | L/C,T/T |
| khả năng cung cấp: | 1500 tấn mỗi tháng |
| Parameter | Specification |
|---|---|
| Product | Thermoplastic Road Marking Paint |
| Appearance | Powder |
| Color | White, yellow, or custom |
| Main Raw Material | Petroleum resin |
| Intermix glass bead content | 0%~20% |
| Application temperature | 180~220℃ |
| Soft point | 90~125℃ |
| Dry speed | ≤3 min (23℃) |
| Theoretical Spreading rate | 4-5 kg/square meter |
| Luminance factor | White:≥75%, yellow:≥45% |
| Application Method | Screeding, spray, extrusion, structural |
| Storage | Dry, cool, avoid direct sunlight |
| Expiration Date | One Year |